APK DAYI Mağaza Uygulamamız Çıktı Yegenlerim! HEMEN YÜKLEYİN!

Battery Doctor Apk indir

Battery Doctor Apk indir
GeliştiriciCheetah Mobile
Sürüm:Belirsiz
Boyut:4.4 MB
Dil:İngilizce
+74
138 Yegen oy verdi
Battery Doctor (Pil Koruyucu) cihazınızdaki uygulamaları optimize ederek pil ömrünüzü uzatmanızı sağlar. Yegenlerim bildiğimiz gibi akıllı telefon kullanan kişilerin en büyük sıkıntısı sarjın hızlı bir şekilde bitmesidir. Tabii bu bizim kullanım süremize ve hangi uygulamaları kullandığımıza göre değişkenlik gösterebiliyor. Battery Doctor uygulaması hem pil ömrünüzü uzatıyor hemde sarjınızın çok daha uzun bir süre gitmesini sağlıyor. Uygulamada yer alan optimize butonu sayesinde tüm uygulamaları optimize ediyor ve böylece Battery Doctor ile uygulamaların en sarj harcayacak hale gelmesini sağlıyorsunuz. Pil Koruyucu ismiyle de tanınan bu uygulama size pil ömrü için bir çok tavsiye de sunuyor.

Battery Doctor'dan hangi uygulamanın ne kadar sarj harcadığını, uygulamaları ne kadar süre kullandığınızı ve sarjınızın daha kaç saat gideceğini takip edebilirsiniz. Bu uygulama üzerinden cihazınızın parlaklık, wifi ve bluetooth ayarlarını da yapabiliyorsunuz. Kısacası yegenler her Android cihazda mutlaka bulunması gereken bir uygulama olduğunu düşünüyor ve Battery Doctor apk indirmenizi mutlaka tavsiye ediyorum.
Battery Doctor Apk indir
Battery Doctor Apk indir
Battery Doctor Apk indir
Battery Doctor Apk indir
ApkDayı Uygulama Yorumları
Bu kısımdaki yorumlar APK Dayı'nın mobil uygulamasında Battery Doctor hileli apk için yazılmış yorumlardır. Siz de cihazınıza APK Dayı mobil uygulamasını indirerek hileli oyunları çok daha kolayca indirebilir ve saniyeler içinde yorum yapabilirsiniz.
 • 02 Aralık 2020 20.42
  2 Beğeni
  Mehmet Emin diyor ki:
  Dati seni seviyom
 • 26 Ekim 2020 19.37
  5 Beğeni
  esqin eliyev diyor ki:
  dayi size 5 deyil 1000000 yildiz veririm ya
 • Yorumlar
  
  Adını söyle:
  Mailini yaz:
  Dayınız öneriyor
  Clean Master 5.10.1 Apk indir

  Clean Master

  Clean Master
  Clean Master 5.10.1 Apk indir
  CCleaner 1.11.42 Apk indir

  CCleaner

  CCleaner
  CCleaner 1.11.42 Apk indir