APK DAYI Mağaza Uygulamamız Çıktı Yegenlerim! HEMEN YÜKLEYİN!

Clean Master 5.10.1 Apk indir

Clean Master 5.10.1 Apk indir
GeliştiriciCheetah Mobile
Sürüm:5.10.1
Boyut:13.7 MB
Dil:Türkçe
+132
278 Yegen oy verdi
Clean Master, Android cihazınızı temizlemenizi ve hızlandırmanızı sağlayan gerekli bir araçtır. Yegenlerim cihazınıda ki doluluktan bıktınız mı? Bir sürü çöp dosya var ama bunları temizlemeye üşeniyor musunuz? Tamam siz üşenmeye devam edin Clean Master sizin çöplerinizi, dağınıklıklarınızı toplar. Bir çok Android kullanıcı cihazına Apk dosyalarını indiriyor ve uygulamaları kurduktan sonra bu Apk dosyalarını silmeyi unutuyor. Clean Master sizin yerinize bu dosyaları tarıyor ve hızlı bir şekilde kaldırıyor. Bunun dışında gereksiz dosyaları da siliyor ve cihazınızda büyük bir yer açıyor. Clean Master uygulaması ile uygulamaların önbelleklerini de temizleyerek daha hızlı bir şekilde açılmasını sağlayabiliyorsunuz.

Bunun dışında Clean Master'ın en güzel özelliği toplu bir şekilde uygulama kaldırılmasına izin vermesidir. Uygulama yöneticisi bölümünden bir çok uygulamayı aynı anda seçerek hızlıca kaldırabilirsiniz. Fotoğraflarınızı yedeklemenizi de imkan tanıyan Clean Master uygulaması ile cihazınızda virüs taraması yaparak, kötücül yazılımları da temizleyebilirsiniz. Hadi yegenler şimdi sizde Clean Master apk dosyasını indirin ve cihazınızı temiz tutun!
Clean Master 5.10.1 Apk indir
Clean Master 5.10.1 Apk indir
Clean Master 5.10.1 Apk indir
Clean Master 5.10.1 Apk indir
ApkDayı Uygulama Yorumları
Bu kısımdaki yorumlar APK Dayı'nın mobil uygulamasında Clean Master hileli apk için yazılmış yorumlardır. Siz de cihazınıza APK Dayı mobil uygulamasını indirerek hileli oyunları çok daha kolayca indirebilir ve saniyeler içinde yorum yapabilirsiniz.
 • 20 Aralık 2020 19.08
  0 Beğeni
  yusuf paklacı diyor ki:
  nasılsın dayı
 • 31 Ekim 2020 23.06
  2 Beğeni
  enes karaca diyor ki:
  yapıyorsun bu işi dayıcım
 • Yorumlar
  
  Adını söyle:
  Mailini yaz:
  Dayınız öneriyor
  CCleaner 1.11.42 Apk indir

  CCleaner

  CCleaner
  CCleaner 1.11.42 Apk indir