APK DAYI Mağaza Uygulamamız Çıktı Yegenlerim! HEMEN YÜKLEYİN!

Vine Apk indir

Vine Apk indir
GeliştiriciVine Labs
Sürüm:2.1.5
Boyut:18.9 MB
Dil:İngilizce
+70
164 Yegen oy verdi
Vine, 6 saniyelik videolar hazırlayıp paylaşacağınız Twitter tarafından geliştirilen sosyal bir ağdır. İnternette yeni bir akım yaratan Vine yaratıcılığınızın sınırlarını zorluyor. Türkiye'de gerçekten büyük kitlesi olan Vine'da 6 saniyelik kısa videolar çekiyor ve bunu internet üzerinden paylaşıyorsunuz. Twitter tarafıncan geliştirilen Vine uygulamasında 6 saniyelik kısıtlama olmasına rağmen dakikalarca uzun videolardan çok daha eğlenceli işlerin ortaya çıktığını söylemek mümkün. Vine'da çektiğiniz bir videoyu illaki tek seferde 6 saniyeye tamamlamak zorunda değilsiniz. Duraklatma özelliği sayesinde parça parça videolar çekerek güzel bir video yaratabilirsiniz.

Aynı zamanda bir sosyal medya sitesi olan Vine'da profilinizi oluşturuyor ve videolarınızı buradan paylaşıyorsunuz. Paylaştığınız videolara açıklama ve etiketler ekleyerek doğru bir kitleye hitap edebiliyorsunuz. Vine'da istediğiniz bir profili takip edebiliyorsunuz ve sizi takip eden kişilerin daha hızlı bir şekilde videonuzu izlemesini sağlıyorsunuz. Profillerde görüntülenen Vine'lara yorum da ekleyebiliyor ve kişilerin çektiği bu 6 saniyelik kısa videoları eleştirebiliyorsunuz. Sizde çok geç kalmadan Vine apk dosyasını indirerek bu platforma katılabilirsiniz.
Vine Apk indir
Vine Apk indir
Vine Apk indir
Vine Apk indir
ApkDayı Uygulama Yorumları
Bu kısımdaki yorumlar APK Dayı'nın mobil uygulamasında Vine hileli apk için yazılmış yorumlardır. Siz de cihazınıza APK Dayı mobil uygulamasını indirerek hileli oyunları çok daha kolayca indirebilir ve saniyeler içinde yorum yapabilirsiniz.
 • 12 Ekim 2020 10.28
  2 Beğeni
  VEYSEL ÖZEKER diyor ki:
  Dayı Vine çalışıyor mu kapatıldı Yani onun için sordum
 • Yorumlar
  
  Adını söyle:
  Mailini yaz:
  Dayınız öneriyor
  AgingBooth Apk indir

  AgingBooth

  AgingBooth
  AgingBooth Apk indir
  Kaave Falı Apk indir

  Kaave Falı

  Kaave Falı
  Kaave Falı Apk indir