PicsArt Apk indir

PicsArt Apk indir
GeliştiriciPicsArt
Sürüm:14.7.3
Boyut:46.5 MB
Dil:İngilizce
+89
177 Yegen oy verdi

PicsArt Hile Apk Kullanımı

PicsArt hileli apk'da üst seviye şablonlar, arka planlar ve filtreler almak için hesabınıza giriş yapın. Bu hile bazı cihazlarda çalışmayabilir.
PicsArt fotoğraflarınızı düzenlemenizi sağlayan oldukça detaylı olan bir uygulamadır. Fotoğraflarınızı canlandırmak, efektler ekleyerek süslemek istiyorsanız PicsArt bu amaçta en doğru uygulamalardan birisi diyebilirim yegenlerim. Uygulama marketinde yerini aldığından beri milyonlarca kişi tarafından indirilen bu uygulamada onlarca fotoğraf filtresi bulunuyor, bunları uygulayarak fotoğraflarınızı yapısını tamamen değiştirebiliyorsunuz. Fakat eğer siz kendiniz bir şeyler yapmak istiyorsanız fotoğrafın renk ayarları ile oynayabiliyor ve bunun dışında bazı ekstraları uygulayarak özgün değişimler yapabiliyorsunuz. PicsArt'da fotoğrafların üstüne yazılarda yazabiliyor ve çerçevelerde ekleyebiliyorsunuz.

Birden fazla fotoğrafınızı birleştirerek kolajlar yaratabiliyorsunuz ve ortaya çıkardığınız tüm fotoğrafları sosyal medya siteleri, sms ve e-posta üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz. PicsArt size takipçi sistemi de sunabilmekte, arkadaşlarınız sizi takip edebiliyor ve sizde onların takipçileri olabiliyorsunuz. Böylece oluşturduğunuz, sevdiklerinizin oluşturduğu fotoğrafları takip edebiliyorsunuz. Eğer fotoğraflarınızın güzelliğine önem veriyorsanız sizde hemen PicsArt uygulamasının apk dosyasını indirebilirsiniz.
PicsArt Apk indir
PicsArt Apk indir
PicsArt Apk indir
PicsArt Apk indir
Yorumlar

Adını söyle:
Mailini yaz:
Doğrulama kodu
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız
Gir bakiyim
Dayınız öneriyor
Instagram Apk indir

Instagram

Instagram
Instagram Apk indir
Retrica 2.4.1 Apk indir

Retrica

Retrica
Retrica 2.4.1 Apk indir