APK DAYI Mağaza Uygulamamız Çıktı Yegenlerim! HEMEN YÜKLEYİN!

Shazam Apk indir

Shazam Apk indir
GeliştiriciShazam Entertainment
Sürüm:Belirsiz
Boyut:19.4 MB
Dil:İngilizce
+74
136 Yegen oy verdi
Shazam, ismini bilmediğiniz müzikleri dinleterek hızlıca ismini öğrenmenizi sağlayan uygulamadır. Evet yegenlerim bir mekanda ve radoya çalan müziğin ismini her zaman bilmeyiz. Bunun yanı sıra bazı müzikleri arkadaşlarımız açar ve ısrarla ismini söylemek istemez. İşte bu müziklerin ismini bulmak için artık kimseye sormanıza ve kendinizi tüketmenize hiç gerek yok. Shazam uygulaması saniyeler içinde sizin merak ettiğiniz müziğin ismini bulabiliyor. Shazam'ı kullanabilmek için internet bağlantınız bulunması gerekiyor, uygulamayı açtıktan sonra butona basıyorsunuz ve dinlettikten sonra müziğin ismini görebiliyorsunuz. Bulduğunuz müzikleri Google Play üzerinden eğer albümü varsa satın alabiliyorsunuz ve Youtube'dan dinleme adresini de öğrenebiliyorsunuz.

Shazam'da ismini öğrenmiş olduğunuz müziklerin ismini tekrar kaybetmemek için listeye ekleyebiliyor ve daha sonra tekrar dinleyebiliyorsunuz. Uygulamanın ses ve müzik dünyasına gerçekten muhteşem bir yarar getirdiğiniz düşünmekle beraber her telefonda mutlaka bulunmasını öneriyorum. Sizde şimdi Shazam apk dosyasını indirebilirsiniz yegenlerim.
Shazam Apk indir
Shazam Apk indir
Shazam Apk indir
Shazam Apk indir
ApkDayı Uygulama Yorumları
Bu kısımdaki yorumlar APK Dayı'nın mobil uygulamasında Shazam hileli apk için yazılmış yorumlardır. Siz de cihazınıza APK Dayı mobil uygulamasını indirerek hileli oyunları çok daha kolayca indirebilir ve saniyeler içinde yorum yapabilirsiniz.
 • 20 Aralık 2020 19.25
  1 Beğeni
  maqamed herayev diyor ki:
  kralsın dayı
 • 18 Ekim 2020 19.05
  2 Beğeni
  sarwarkoshumbetow diyor ki:
  çok iyi abi adamsin
 • Yorumlar
  
  Adını söyle:
  Mailini yaz:
  Dayınız öneriyor
  Spotify Müzik Apk indir

  Spotify Müzik

  Spotify Müzik
  Spotify Müzik Apk indir