APK DAYI Mağaza Uygulamamız Çıktı Yegenlerim! HEMEN YÜKLEYİN!

Facebook Apk indir

Facebook Apk indir
GeliştiriciFacebook
Sürüm:36.0.0.39.166
Boyut:33.3 MB
Dil:Türkçe
+359
653 Yegen oy verdi
Dünyanın en büyük sosyal paylaşım platformu olan Facebook.com'un resmi Android uygulamasıdır. 1 Milyardan fazla kullanıcı kitlesine sahip olan Facebook arkadaşlarınızla iletişim kurabileceğiniz, sevdiğiniz şeyleri paylaşabileceğiniz en iyi platformdur. Yakından tanıdığınız arkadaşlarınızı Facebook'da ekleyerek onlarla daha rahat bir şekilde görüşebilir ve yaptığı her şeyden haberdar olabilirsiniz. Facebook bunlala beraber iyi bir sohbet deneyimi de sağlar. Çevrimiçi durumda olan arkadaşlarınız ile hiç bir kesinti yaşamadan görüşebilir hatta sohbet grubu oluşturarak bir çok arkadaşınız ile aynı zanda sohbet edebilirsiniz. Profilinize hayatınızdaki her şeyi eklemenizin mümkün olduğu Facebook'da en çok sevilen özelliklerden birisi de sayfalardır.

Facebook'da isteyen herkes sayfa oluşturabilmektedir. Oluşturulan sayfalara istediğiniz kadar kişi toplayarak kendi kitlenizi oluşturabilir ve sadece tek bir konuya odaklanarak aynı sosyal ortamı sağlayabilirsiniz. İnternette çığır açan, bir çok internet sitesine girerken sizin kimliğinizi belirleyen Facebook, bir çok kişi tarafından beğenilmese dahi artık ikinci bir kimlik kartınız haline gelmiştir. Sizde apkyı indirerek hemen bu ortama karışın yegenlerim benim.
Facebook Apk indir
Facebook Apk indir
Facebook Apk indir
Facebook Apk indir
ApkDayı Uygulama Yorumları
Bu kısımdaki yorumlar APK Dayı'nın mobil uygulamasında Facebook hileli apk için yazılmış yorumlardır. Siz de cihazınıza APK Dayı mobil uygulamasını indirerek hileli oyunları çok daha kolayca indirebilir ve saniyeler içinde yorum yapabilirsiniz.
 • 30 Nisan 2021 13.04
  1 Beğeni
  arda bulut diyor ki:
  dayi ya seni cok seviyorum
 • 15 Ekim 2020 18.59
  1 Beğeni
  Akif diyor ki:
  Öyleyse niye koydunuz
 • Yorumlar
  
  Adını söyle:
  Mailini yaz:
  Dayınız öneriyor
  Twitter Apk indir

  Twitter

  Twitter
  Twitter Apk indir
  Viber 5.4.0.2519 Apk indir

  Viber

  Viber
  Viber 5.4.0.2519 Apk indir
  WhatsApp Messenger 2.12.55 Apk indir

  WhatsApp Messenger

  WhatsApp Messenger
  WhatsApp Messenger 2.12.55 Apk indir